O firmie

Firma Pefabet specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości prefabrykatów betonowych. Szeroka wiedza  i doświadczenie umożliwiają nam przygotowanie doskonałej jakości wyrobów. Naszym nadrzędnym celem jest w jak najlepszy sposób sprostanie oczekiwaniom naszych klientów. Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie dążymy i pracujemy nad najlepszą ofertą. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji poprzez doradztwo techniczne, produkcję, dostawę oraz montaż elementów na budowie. Do każdego projektu podchodzimy z niebywałym zaangażowaniem, co przekłada się na doskonałą jakość naszych produktów.

Stale poszerzamy asortyment produkowanych prefabrykatów oraz elementów betonowych, dzięki czemu aktualna oferta spełnia oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Z pasją  i zaangażowaniem podchodzimy do coraz to trudniejszych zleceń, aby nasi kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane atesty.

Prefabrykaty
Nasza oferta obejmuje elementy betonowe przeznaczone do różnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktową.
zobacz więcej

Prefabrykaty betonowe to półprodukty, które posiadają wiele zalet. Wyroby te wykorzystywane są w budownictwie między innymi do budowy domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych. Wyroby są produkowane w zakładach, a następnie montowane na placu budowy.

Informacje
o nas
Prefabrykaty
Nasza oferta
studnie kanalizacyjne
zbiorniki zelbetonowe
ściany
płyty balkonowe
schody
Kontakt z nami
Wilków Polski 28
05-155 Leoncin
tel: 507 800 976
e-mail: biuro@pefabet.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart